Safran
06.04.2011

Efendim malumunuz havalar ısındı ısınacak... Ankara yağmura teslim olsa da şu günlerde, yaşlı bir komşumuzun da yıllar önce dediği gibi 23 Nisan'a kadar kaloriferler yanar, sonra birden hava ısınır... Önümüz yaz dolayısıyla akşamları hafif geçirmek gerek :)) Zaman kısıtınız da varsa bu tarif tam da size göre... Bu tarifi Tarifkolik.com' da halen devam etmekte olan "45 Dakikalık Tarifler" etkinliği için hazırladım... Hafif ama bir o kadar da leziz bir tarif... Aslında hazırlaması pişmesi dahil toplamda sadece yarım saatte bile sofraya gelecek hale getirebilirsiniz... Tarifi mi? burada :) .

Et ile beraber servis edilebileceği gibi, yoğurtla -hele ki sarımsaklı olanıyla :)- güzel bir yemek olabilir... :) Değerli arkadaşımıza etkinlik için başarılar ve kolaylıklar diliyorum... :)
.

Bloglarımızın açılmadığı bir haftayı daha geride bırakırken, blogumuza yurt içinden DNS ayarlarını değiştirerek ya da yurt dışından giren sevgili Safran Mutfakta dostlarına ve bloga erişemese de safran.blog@gmail.com dan yazdıkları güzel mesajlarıyla desteklerini sürdüren sevgili dostlara selamlarımı gönderiyorum... Blogdaki tariflere Safran Mutfakta'nın Facebook sayfasında da yer veriyorum bilginize... Sevgiler... :)
Etiketler: , , , , , , | edit post
Tepkiler: 
9 Responses
 1. Merhaba canım tarifinizi aldım ellerinize sağlık çok teşekkürler sevgiler..


 2. Aisha Jameel Says:

  Very nice blog ! Would love to try some turkish dishes :)
  please visit n follow my blog if you wish to @ http://kitchensojourn.blogspot.com :) thx 3. Safran Says:

  Teşekkürler Öznurcum, kolay gelsin :)


 4. Safran Says:

  Dear Aisha, thank you for your visit.. I will follow your beautiful blog and recipes, thank you...


 5. Safran Says:

  Thank you Torviewtoronto! You have a great blog...See you!


 6. oktay usta Says:

  çok güzel teşekkürler


 7. Safran Says:

  Ben tesekür ederim, sevgiler...